سياست حفظ حريم خصوصي

اطلاعات شخصي کاربران

وب‌سايت بلوپروگرامر طبق قوانين جرايم رايانه‌اي متعهد مي‌شود که اطلاعات شما کاربران عزيز را با استفاده از تمام امکانات و منابع خود محافظت نمايد و به هيچ‌عنوان اين اطلاعات را در اختيار موسسات و سازمان‌هاي ديگر به منظور تبليغات يا خدمات ديگر ارايه ندهد. همچنين کاربران وب‌سايت بلوپروگرامر.همچنين از کاربران درخواست داريم حتما موارد امنيتي را رعايت نمايند و هر زمان قصد دارند در جايي ثبت‌نام کنند يا اطلاعات شخصي خود را وارد نمايند به آدرس وب‌سايت توجه کنند چرا که وب‌سايت بلوپروگرامر مسئوليتي در قبال لينک‌هاي خارج از بلوپروگرامر ندارد.

اطلاعاتي که خودکار ذخيره‌ مي‌شود

دریافت درسترسی android.permission.READ_PHONE_STATE در نرم افزار برای دریافت اطلاعاتي همچون مشخصات IMEI گوشی نام گوشی و تاریخ نصب نسخه نرم افزار می باشد و تنها به منظور بهبود خدمات استفاده خواهند شد و ارتباطي با اطلاعات شخصي فرد نخواهد داشت. اين اطلاعات نيز به هيچ عنوان به سازمان‌هاي ثالث فروخته يا ارايه نخواهد شد و تنها به عنوان بهينه‌سازي استفاده از نرم افزار استفاده خواهد شد.

دریافت برنامه ها از مجاری مجاز

برنامه های گروه برنامه نویسی آبی به هیچ عنوان بدون اجازه کاربر دسترسی به اطلاعات کاربران را نخواهند داشت فقط دقت داشته باشید برنامه های مار را از مجاری درست یعنی یا سایت blueprogrammer.ir و یا از مارکت های در درسترس که فعلا Play Store و کافه بازار می باشند دریافت کنید و از سایر مکان ها که برنامه های مارا برا دانلود قرار داده اند نرم افزار را دریافت نکنید زیرا ما هیچ مسئولیتی نسبت به سایر نسخه هایی که از سایت های غیر قابل اعتماد دریافت کرده باشید نخواهیم داشت.

شما نظارت کنيد

بدون شک احتمال اين وجود دارد که در بخشي از سايت مشکل خاصي بوجود ، در هر شرايط و موقعيتي ما نيازمند نظارت دقيق شما کاربران هستيم و در صورت مشاهده‌ي هر گونه مشکلي، درخواست مي‌کنيم که به بخش تماس با ما فورا اطلاع دهيد و به طور کامل مشکل را توضيح دهيد. اينگونه ما نياز با خيالي آسوده تر از حريم خصوصي شما محافظت خواهيم کرد و مي‌دانيم که حتي اگر چشمان ما توان مشاهده همه مشکلات را نداشت، نظارت شما ما را هدايت خواهد کرد.